محل تبلیغات شما

چطوردر انتخابات رای بیاوریم

 

روزهای داغ انتخابات نزدیک شد و مخصوصا نزدیکی به انتخابات ریاست جمهوری  و افزایشناگهانی تب انتخابات و سوال دوباره طی این سالهاتجربه ثابت کرده دوره های ریاست جمهوری در کشو ر همیشه ۸ ساله است و این بار هم شانس دکتر محمود اگر ۱۰۰ درصد نباشد ۹۰ درصد است.


لطفا فیلم بهترین مشاوره انتخاباتی درآپارات https://www.aparat.com/v/WQ6jV مشاهده فرمایید.


 

به نظر می رسد که انتخابات از ابزارهای تحقق مردم‌سالاری و از مولفه‌های مشارکت ی است که یکی از معیارهای سنجش مردم‌سالاری هم به شمار می‌رود چرا که از طریق انتخابات است که مردم می‌توانند به صورت مستقیم نظرات خود را درباره تصمیمات مهم ابراز نمایند.

علاوه بر این، معمولاً میزان حضور مردم در پای صندوق‌های رأی یکی از شاخص های توسعه ی در هر کشور است که نمایانگر تعلق خاطر مردم به کشور و سرزمین‌شان است و ایران در این زمینه همیشه در صدر جدول می درخشد.

 

 

 

مشاور انتخاباتی

چطور در انتخابات رای بیاوریم؟

 

در بسیاری از کشورهای پیشرفته که داعیه پرچمداری مردم سالاری در جهان دارند، میزان مشارکت مردم در انتخابات با وجود سابقه طولانی در برگزاری آن اصلا چشمگیر نبوده و  نیست.

در کشورهای خاورمیانه نیز برگزاری انتخابات، برخورداری از حق رأی و شرکت در انتخابات هنوز چالشی عمده و بسیار مهم محسوب می شود.

علی‌رغم این در جمهوری اسلامی ایران، انتخابات عمدتاً با مشارکت وسیع مردمی برگزار می‌شود. اولین انتخابات جمهوری اسلامی تنها ۴۵ روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی برگزار گردید که کوتاه‌ترین زمان برگزاری انتخابات در یک کشور، پس از به ثمر رسیدن انقلاب در آن کشور محسوب می‌شود.

جمهوری اسلامی ایران، مدل و ساختاری از حکومت مبتنی بر مردم سالاری دینی معرفی کرده که دو شاخص اصلی آن مردم» و دین» می‌باشد. این الگو امروز به عنوان رقیبی برای نظام‌های دموکراتیک غربی درآمده است. و این در حالی است که با گذشت ۳۵ سال از پیروزی انقلاب، نظام ایران همچنان هدف هجمه‌های رسانه‌ای و دسیسه‌های دشمنان و بیگانگان قرار داشته نگاهی به جدول میزان مشارکت مردمی در دوره‌های مختلف انتخابات و مقایسه آن با کشورهای داعیه‌دار دموکراسی نشان می‌دهد اشتیاق مردم برای شرکت در سرنوشت ی، در ایران به مراتب از کشورهای دیگر بالاتر است. با این مقدمه نسبتا بلند بپردازیم به این مهم که چگونه رای بیاوریم:

 

مازیار میر به شدت معتقد است که افزایش ناگهانی و معنی دار استرس و فشار ناشی از حال و هوای انتخابات نه فقط اذهان عمومی بلکه اقتصاد کشو ر راهم به حالت فلج مغزی میبرد و همه چیز قفل می شود  هدف از نگارش این سطور صرفا آگاهی دادن به تیمهای کشوری و استانی و شهری و روستایی است و لاغیر

اول .

دروغ دنیا را در می نوردد قبل از آنی که حقیقت کفشهایش را به پا کند .ضرب المثل انگلیسی

هرچند نمی خواهم شمارا هم بخاطر سنت و شعائر مذهبی و هم و بواسطه انسانیت به طرف دروغ سوق دهم اتفاقا این مسئله را گفتم که بدانید با دروغ می توان دنیا را اغوا کرد و حتی خودمان را اما پیروزی متعلق به راست گویان است هرگز دروغ نگوئید  و پیروزی موقت امروز را فدای موفقیت اینده خود نفرمائید

دوم  .

در کار رسانه ایی کردن کوشا باشید و مقدم ترین کار افراد خوشنام را برای گرفتن ایده و دلیل برای محبوبیت انتخاب کنید و با این بزرگان و پیشکسوتان عکس های مختلف بگیرید اما نه در بستر بیماری و یا در حال احتضار …. یا در مواقع خاص بحرانی 

سوم .

همیشه در شعارهای تبلیغی خود حسابی باید سنت شکنی کنید شاید دلیل اقبالیت جناب آقای دکتر همین سنت شکنی افراطی و قولهای افراطی تر بود هرچند برخی با این موارد موافق نیستند و باید این مسئله را از بسیاری از جهت ها مورد بررسی و موشکافی قرار داد.

چهارم .

هیتلر سخن زیبایی دارد می گوید اشکهای شکست همان عرقی است که در زمان خود نریخته اید تلاش تلاش و بازهم تلاش . معتقدم تلاش با حداکثر قدرت و تمرکز در لایه های مخصوص مردم بسیار تاثیر گذار است لطفا با تمام قدرت و با تمام وجودتان و بابالاترین قدرت تلاش فرمائید

پنجم .

مانند یک برنامه بازی با انتخابات رفتار کنید بازی چند مرحله ایی و در کنار ازمون و خطا که می تواند مانند یک اهر قوی کند نگرشی خاص از تفکر کوانتومی در اینجا نظر من یک تفکر چند لایه ترکیبی و گسترده است لطفا در برنامه های خود و در لایه ای گوناگون افعال خود تفکر چند بعدی و مخصوصا تفکر سیستمی را جایگزین فرمائید و هرگز تفکر سنتی را در کارهایتان جایگزین نفرمائید.

پنجم ایجاد و توسعه حلقه های تو در تو یا ایجاد لوپهای آتش اصطلاحا حلقه های اتش را در دستور کار خود قرار دهید اگر باراک اوباما یا در ترکیه و در بسیاری از کشورها یک کاندیدا و یا یک طیف ی قالب شود.


لطفا فیلم چطور رای جذب کنیم در آپارات https://www.aparat.com/v/Y9HQ6 مشاهده فرمایید.


 

ششم .

بزرگ نمایی هرچند قرار نیست عوام فریب کنید اما باید تمام رفتارهای موثر و تاثیر گذار شما پرده برداری و نمایانده شود تا قدرتهای ذاتی و پیدا و پنهان شما کشف شود پس بسیار سعی کنید نقاط قوت خود را بیشتر مورد ارائه دهید و سعی در بهبود و توسعه رویه های خود بنحوی بنمائید که به سمت رفع نواقص خود بیایید.

در نهایت برای هر کاندیدای منتخب یک تیم بیش از ۱۰۰ نفره را تربیت خواهیم نمود و به هر کدام

گواهینامه طی دوره داخلی و گواهینامه از اتحادیه بازاریابی و برند و تبلیغات اتحادیه اروپا را هم

اهدائ خواهیم نمود که خود نقش عمده ای در جذب و اقناع افراد انالیز دقیق شخصیتی و

ایجادانگیزش مضاعق طی فرایند انتخاباتی بر دوش خواهد داشت ضمن اینکه با این رویه مدیریت

صحیح منابع مالی و انسانی را دردست کاندیدای محترم قرار خواهیم داد. برای عقد قرار داد و

مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر  با ما تماس حاصل فرمائید مشاوران ما  در خدمت شما هموطنان

گرامی هستند تا بصورت مستقیم وحتی برای انتخاب مشاور  حرفه ای شما را یاری برسانند

۰۹۱۲۵۲۸۱۹۵۲

۰۹۳۵۱۷۳۹۲۰۶

۰۹۱۲۵۵۵۵۶۲۱

۰۲۱۵۶۳۵۸۸۸۷

سید مازیار میر مشاور و تحلیل گر

زبان بدن در سریال جدید هیولا ساخته مهران مدیری

عطرهای مردانه پرفروش بهار و تابستان

چطور در انتخابات رای بیاوریم؟-مازیار میر

انتخابات ,  ,مردم ,های ,یک ,تفکر ,است که ,در انتخابات ,با این ,است و ,بسیاری از ,جمهوری اسلامی ایران،

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
شلوار / یدکیو / ذغالیها / ولوزماجور / تارپودکارپت / کتیرو / دالمیکر / دانه روغنی / کلپوره / روسریگلی / اویلانجین / ویلان / یوپیاسمارکت / فیتپینو / آیگرپ / اوتو / بستسالمون / ایرانتولزمارکت / پوشینه مبل / آیرادیاتور / آیاسنشیال اویل / ایرانی بازی / فیشمیش / زیراندازآنلاین / گلسوب / Arad Branding
کارآفرینی در یک نگاه aliabdi67@ whistcasbove تهران اینتکس فروشگاه اینتکس ایران نمایندگی محصولات بادی به نام مولا الناس کلهم احرار زنجیر ، زندگی ، زندان علم ودانش corvierhinin TOODELI besmitarid